Wyprawy rowerowe 2011

Wyprawy rowerowe 2011

Ogłoszenie

Zamknąłem listę użytkowników forum, bo jesteśmy w komplecie. Gdyby ktoś chciał dołączyć, niech pisze na priva. Jeśli nie zna priva aarda, to znaczy, że nie ma po co dołączać ;) PS. Przepraszam za ten koszmarny layout, który tu poprzednio dałem. Nie wiedziałem, że taki się ustawił, bo miałem na stałe ustawiony ten co teraz dla swojego profilu ;)

#1 2011-02-10 00:27:59

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Wypad zapoznawczy

Wydaje mi się, że nasz wypad na Jurę trzeba urządzić jak najszybciej, jeśli mamy to załatwić przed kupnem biletów lotniczych. A chyba należałoby przed, żeby się nie okazało, że jeździ nam się razem niesporo, ale wszyscy mamy już bilety
Co Wy na to, Panowie?

Wstępny pomysł jest taki, żeby spotkać się w połowie drogi (to będzie gdzieś w okolicach Nowej Brzeźnicy):
http://maps.google.com/maps?f=d&source= … 54938&z=10
Czyli niecałe 100 km z Zabrza i z Łodzi. Czyli spotykamy się ok. godz 12 w sobotę i mamy czas na drugie 100 km tego dnia. Śpimy w jakimś PTSMie (coś się powinno znaleźć) albo np. w Zawierciu u forumowiczów Zbyszka lub Marka.Dembowskiego, jeśli znajdą miejsce dla trzech. Nazajutrz dalsza cześć wspólnej pętli (trzecie sto) i rozjeżdżamy się do domów. 400 w 2 dni po terenie lekko falistym już nam coś powie o naszej formie

Jeśli nie zgłaszacie uwag, to pozostaje ustalić pasujący wszystkim trzem termin. Proponuję 19-20 lutego, jeśli pogoda będzie w miarę. Jeśli nie, to tydzień później, a najpóźniej 5-6 marca, bo w kolejny weekend widzimy się w Krakowie na Festiwalu podróżników

Jakieś zastrzeżenia?

Aha, Szarn, puść proszę na priva numer telefonu.

Offline

 

#2 2011-02-13 11:16:27

Szarn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Witam.
Sory, że nie pisałem, ale nie było mnie za bardzo w domu:).
Widzę że wyprawa nabiera tempa i rumieńców.
Trochę więc z zaskoczenia, bo jeślii o mnie chodzi to jeszcze z zimy korzystam i termin 18-20 luty już mam zaklepany z bratem i znajomymi na Tatry wysokie(a może zapraszam na piwo do 5 stawów lub Moka:), tydzień później byc może, ale mam 1 egzamin do zamknięcia sesji, najbardziej by mi 5-6 marca nie ukrywam pasował:)..co do Nowej Brzeźnicy na 12, myślę, że dało by się zrobić:)

Ostatnio edytowany przez Szarn (2011-02-13 11:18:13)

Offline

 

#3 2011-02-13 22:04:08

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Fajnie, że zajrzałeś
Dobra, widzę, że Daniel też ma plany na następny weekend. Zatem proponuję nastawiać się na 26-27 lutego, a gdyby pogoda nie dopisała to w rezerwie mamy 5-6 marca. Może tak być?

Offline

 

#4 2011-02-14 10:42:07

Szarn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

ok, to weźmy wstępnie tego 26-27, chyba że będzie śnieg, deszcz lub za mocna wichura:)

Offline

 

#5 2011-02-15 22:50:32

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Trochę (a nawet bardzo) zaniedbałem to forum, więc jestem nieco w tyle z ustaleniami.
Dla mnie jedynym właściwie pasującym terminem na wypad (poza oczywiście Krakowem) byłby 5-6 marca. Dlatego proponowałbym, żeby przyjąć takie założenia: jeśli pogoda będzie w porządku, to pojedźcie we dwóch za tydzień, jeśli będzie kiepska, to pojechalibyśmy we trzech w marcu.

Offline

 

#6 2011-02-15 22:52:28

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Wolałbym we trzech, ale skoro dałeś dupy, a terminy gonią, to tak się umówmy. Szarn, nie masz nic przeciwko wyłącznie mojemu towarzystwu?

Offline

 

#7 2011-02-21 18:01:32

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Załatwiłem nocleg u Marka.Dembowskiego (za dwa tygodnie) bądź Zbyszka (za tydzień) dla całej trójki. Pozostaje zdecydować co do terminu.

Offline

 

#8 2011-02-22 09:41:48

Szarn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

cześć Daniel, też jestem na razie rzadkim gościem na forum, wiec spoko:P. Fajnie zatem, że udało się załatwić noclegi:). Trochę wysiadło mi gardło po wypadzie w górach, a mroźna pogoda pewnie potrzyma do weekendu, więc Ja bym tez jechał 5-6 marca.
Co do trasy to jednak nie wystartuje z Zabrza, bo musiałbym głównymi drogami gonić się z tirami żeby zdązyć, a sprawdzając się wstępnie tydzień temu  nie raz musiałem z drogi uciekać. Planuje podjechać pociagiem do Poraju i na początek gminami podjechać wokół Częstochowy, ot coś takiego:

Poraj-Brzeźnica

Offline

 

#9 2011-02-22 10:30:52

waxmund

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 49
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

a tak se myślę.... może bym dołączył do Was na ten wypad ? zawsze to w kilku łatwiej pocisnąć niż samemu można na trochę ?

Offline

 

#10 2011-02-22 18:22:41

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Waxmund, oczywiście, że można - zapraszamy!
Mozna by się spotkać np. w Zrębicach:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= … 84335&z=11

Szarn, jeśli będziesz podjeżdżał pociągiem, to moim zdaniem wypad straci swój sens. Może przypomnij sobie, że jego podstawowym celem jest sprawdzenie się na w miarę poważnej trasie (2x200 km)... :oops:
Natomiast Twoja propozycja trasy jest jak najbardziej spoko na drugą część dnia - właśnie tak możemy pojechać z Brzeźnicy na nocleg do Ogrodzieńca:
http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s … 68671&z=10

Offline

 

#11 2011-02-22 22:01:44

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Na tiry polecam odtwarzacz z muzyką, czy audiobookiem. No i przy jeździe pod wiatr cieszyć się z tego, że przejeżdżają blisko
Do Nowej Brzeźnicy masz 100-110km, to jest 5 godzin jazdy, przecież my też będziemy musieli dojechać, więc nie będziesz musiał wstawać w środku nocy.

Offline

 

#12 2011-02-28 16:38:14

Szarn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Dokładniej 121 km Mam według gpsa:P. Spoko, mi też zależy żeby się sprawdzić, planowałem pokręcić te 80km przed zebraniem(myslałem że styknie:P), z tym że tirów na razie nie umiem polubic, więc czemu by tego nie zrobić w przyjemniejszych warunkach? , chyba, że jednak spróbuje, ale to wtedy na 13.30 np się zgadajmy..,  w każdym razie będe się pogodą może bardziej kierował..., a tak z innej beczki,  na ten nocleg to śpiwór brać?(bo chyba się zmieści w mojej 5litr. pseudo-sakwie na bagażnik).., a znacie Li jakieś charakterystyczne miejsce w tej Brzeźnicy?(najlepiej z jakims żarciem), bo to chyba duża wiocha..

Offline

 

#13 2011-02-28 20:20:02

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Czekaj no, Szarn, to Ty nie mieszkasz w Zabrzu?! Przecież ja tę Brzeźnicę zaproponowałem TYLKO dlatego, że tam mi wypadła połowa drogi z Zabrza do Łodzi!

Skoro Ty masz dalej, to nie ma o czym mówić, zaproponuj miejsce, które jest wg Ciebie w połowie drogi i załatwione! My dojedziemy, no problem!
(postaraj się tylko, żeby było na tej trasie, którą wskazałem, bo nigdy tamtędy nie jechałem i jakoś mi pachnie machnąć się na Jurę właśnie tymi drogami, zwłaszcza, ze kilometrów oszczędzać nie musimy
No i przyznam, że Twoja trasa pod kątem dalszej drogi wygląda naprawdę fajnie (skoro jedziemy do Ogrodzieńca, a tam mamy nocleg), więc jeśli Ci to zbytnio nie przeszkadza, to pozwól ją sobie ukraść

Co do śpiwora, to ja nie planuję zabierać. Jeśli gospodarz nie wyrobi z pościelą, to jakiś koc przecież znajdzie

PS. Nie znam  dobrze Twoich okolic, ale tak na logikę, to te tiry, którymi straszysz, nie mieszczą mi się w głowie. Przecież ta droga jest równoległa do "jedynki" - gdzie tam tiry?

Offline

 

#14 2011-02-28 21:58:15

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Nie wiem, gdzie tam może być jakieś żarcie, ja jeść w ciągu dnia na gorąco nic nie będę, w trasie jadam tylko kanapki i słodycze.
To gdzie mieszkasz?

Offline

 

#15 2011-03-01 09:01:49

waxmund

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 49
Punktów :   

Re: Wypad zapoznawczy

Daniel, Ty jesz coś w trakcie trasy ? jakoś tego nie zauważyłem..... nazwałbym to bardziej 'wpierdalaniem jak najszybciej jak najwięcej'

hmmm, coś mnie zaczęła kusić ta wasza norwegia szkoda że na bilet trzeba klocka wyłożyć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsocial club