Wyprawy rowerowe 2011

Wyprawy rowerowe 2011

Ogłoszenie

Zamknąłem listę użytkowników forum, bo jesteśmy w komplecie. Gdyby ktoś chciał dołączyć, niech pisze na priva. Jeśli nie zna priva aarda, to znaczy, że nie ma po co dołączać ;) PS. Przepraszam za ten koszmarny layout, który tu poprzednio dałem. Nie wiedziałem, że taki się ustawił, bo miałem na stałe ustawiony ten co teraz dla swojego profilu ;)

#31 2010-04-20 00:04:20

aard

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 118
Punktów :   

Re: Styl jazdy

No to grzałka jest. Cholernie długi ma kabel, ale trudno
Niech każdy wexmie jakiś kubek, bo to będą jedyne naczynia, jakie będziemy mieli

Wziąłem ok. połowy butelki finish-line (czerwony). Moim zdaniem to by wystarczyło nawet na trzech. No chyba że codziennie będzie lać, ale jeśli tak, to nie wiem, czy podołamy tej trasie A jeśli jeszcze Daniel zabierze swój, to już luzik

Offline

 

#32 2010-04-20 20:54:27

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 72
Punktów :   

Re: Styl jazdy

Ponawiam kwestię higieniczno - kosmetyczną - może ktoś weźmie jakiś żel pod prysznic/mydło? Bierzemy jakieś leki/podstawową apteczkę?
Zastanawiam się jeszcze, co by można uszczknąć z indywiudalnego bagażu żeby nie dublować.

Offline

 

#33 2010-04-21 18:22:41

waxmund

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 49
Punktów :   

Re: Styl jazdy

mogę wziąć żel. leki... hmm... lekow mysle ze nie ma co brac, jak ktos sie przeziebi to i tak w tak krotkim okresie raczej nic nie pomoze co najwyzej jakis bandaz.... ale mysle ze jak bedziemy miec jakis problem, to sie skads go zalatwi... czyli ja bym byl za olaniem apteczki calkowitym

Offline

 

#34 2010-04-21 19:22:38

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 72
Punktów :   

Re: Styl jazdy

Dobra - ja biorę więc pastę do zębów i płyn do soczewek, waxmund żel. Narzędzi, poza finishlinem, dętkami i spinką do łańcucha nie biorę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsocial club